BİZDEN HABERLER

EMES Tekerlek Yeni Fiyat Listesi
EMES Tekerlek Yeni Fiyat Listesi

EMES Sanayi ve Mobilya Tekerlekleri fiyat listesi güncellenmiştir. Yeni listemize Dokümanlar bölümünün altındaki Fiyat Listeleri başlığından ulaşabilirsiniz.

20.08.2017 DEVAMINI OKU
ORS Yeni Fiyat Listesi
ORS Yeni Fiyat Listesi

ORS Rulmanları fiyat listesi güncellenmiştir. Ağustos 2017 fiyat listemize "Dökümanlar" bölümünden ulaşabilirsiniz.

06.08.2017 DEVAMINI OKU
Rolima Yeni Fiyat Listesi
Rolima Yeni Fiyat Listesi

Rolima markalı ürünlerimizin bazı ürünlerinde fiyat güncellemesi mevcuttur.

15.07.2017 DEVAMINI OKU
EMES Ayak - Tutamak Yeni Fiyat Listesi
EMES Ayak - Tutamak Yeni Fiyat Listesi

EMES Ayak-Tutamak ürünlerinin fiyat listesi güncellenmiştir. 2017 fiyat listemize "Dökümanlar" bölümünden ulaşabilirsiniz.

11.07.2017 DEVAMINI OKU
NTN-SNR Türkiye Yetkili Distribütörü
NTN-SNR Türkiye Yetkili Distribütörü

Firmamız 01.01.2015 tarihi itibari ile Dünya’nın en büyük 3.Rulman üreticisi konumundaki NTN-SNR Rulmanlarının Türkiye Yetkili Distribütörlüğünü üstlenmiştir

25.08.2016 DEVAMINI OKU

Alaçam Rulman Hakkında


Endüstri, Sanayi ve Rulman sektöründe 1979 yılından beri İzmir’de hizmet veren firmamız, her zaman kalite yönetimini ve müşteri odaklı hizmet politikasını sürdürmektedir. Birincil amacımız bütün iş ortaklarımız ile uzun süreli, sağlıklı ilişkiler kurup onların kendi alanlarındaki üretkenlik, kalite, karlılık ve prestijlerini en üst seviyelere çıkarabilmelerine yardımcı olmaktır. Detaylı bilgi için Rulman Katalog çalışmalarımızı inceleyebilirsiniz.

NTN-SNR rulmanları ve ROLIMA yataklı rulmanları Türkiye Distribütörü olan Alaçam Rulman, aynı zamanda ORS rulmanları, SUPTEX keçe ve sızdırmazlık elemanları, EMES tekerlek (mobilya ve sanayi tekerlekleri), CONTITECH V kayışları, CONTITECH zaman kayışları, NSK rulmanları, Skf rulman, AMMERAAL BELTECH konveyör bantlar - düz kayışlar, NITTA konveyör bantlar - düz kayışlar, TORKPT güç aktarım elemanları Ege Bölge bayisidir.

Ürün Gruplarımız arasında rulman, mobilya ve sanayi tekerlekleri, Emes teker, güç aktarım elemanları, fag rulman, yataklı rulman, rulman yatakları, bilyalı rulmanlar, segman, yağ keçeleri ürünlerimizi sayabiliriz.

Japon NTN rulmanları ve Fransız SNR rulmanları konusunda Türkiye Yetkili Distribütörü olan firmamız, stokta olmayan ürünler için aynı gün içerisinde size için yurtdışı teslim ve fiyat bilgisi verme esnekliğine sahiptir.

Alaçam Rulman, yüksek kalitesi ve uygun fiyatları ile sektörde aranan bir marka haline ROLIMA nin tek ithalatçısıdır. Özellikle makine imalatçıları tarafından tercih edilen ROLIMA, yüksek kaliteye ulaşmanın en uygun fiyatlı yolu olmuştur. Yüksek stok miktarları ile çalışan firmamız bu sayede doğru ürünlerin doğru zamanda sizlerle buluşmasını sağlamaktadır.  Rulman yatakları, yataklı rulmanlar, 30 bin serisi rulmanlar ROLIMA nın ürün portföyünü oluşturmaktadır.

Alaçam Rulman olarak Türkiye’nin her yanına hizmet vermeye devam ediyoruz. 7/24 hizmet politikamız ile her müşterimizin çözüm ortağı olmayı hedefliyoruz.

Devamı


MARKALARIMIZ

Rulman Referanslarımız
Rulman Referanslarımız
Rulman Referanslarımız
Rulman Referanslarımız
Rulman Referanslarımız
Rulman Referanslarımız

RULMAN ARAMA