HAKKIMIZDA

ARİF ALAÇAM RULMAN

Doğru ürünü; doğru zamanda, doğru fiyatla, doğru yerde bulundurma felsefesi ile çıkılan yolda sürekli kendini geliştirme çabası içersindedir.

Endüstri ve Sanayi sektöründe 1979 yılından beri hizmet veren firmamız, her zaman kalite yönetimini ve müşteri odaklı hizmet politikasını sürdürmektedir. Birincil amacımız bütün iş ortaklarımız ile uzun süreli, sağlıklı ilişkiler kurup onların kendi alanlarındaki üretkenlik, kalite, karlılık ve prestijlerini en üst seviyelere çıkarabilmelerine yardımcı olmaktır.

ARIF ALAÇAM RULMAN olarak, sanayi ve endüstri kuruluşlarının ihtiyaçlarını karşılayıp onlara ürün tedariği sağlamanın yani sıra her birinin iş ortağı olmayı şirket vizyonu haline getirdik. Doğru ürünü; doğru zamanda, doğru fiyatla, doğru yerde bulundurma felsefesi ile çıkılan yolda sürekli kendimizi geliştirme çabası içerisindeyiz.

Bu gelişimin bir parçası olarak firmamız 2015 yılı itibari ile Dünya’nın en büyük 3. Rulman üreticisi konumundaki NTN-SNR Rulmanlarının Türkiye Distribütörlüğünü üstlenmiştir. Rulmanda Japon uzmanlığı ile bütünleşmiş Avrupalı hizmet geleneği ve geniş ürün çeşitliliği sunan NTN-SNR ürünlerinin firmamız ürün yelpazesine katılımı ile siz değerli müşterilerimize ve iş ortaklarımıza sunduğumuz hizmet kalitesinin artarak devam edeceğini inanıyoruz.

2018 yılı itibariyle Alman OPTIBELT firmasının Türkiye Distribütörlüğünü portföyüne ekleyen firmamız, markanın bütün güç aktarım ürünlerinin tedariğini üstlenmiştir.

Bunun yanı sıra 2015 yılında kendi markamız olan ROLIMA markalı ürünlerin ithalatını ve dağıtımını gerçekleştirmeye başladık. Dünya’nın önde gelen markalarına üretim yapan ileri teknolojiyle donatılmış bir üretim üssünde üretilen ürünlerimizin, yüksek kalitesi ve uygun fiyatıyla çok kısa sürede sektörün aranılan markası olacağına inancımız tamdır.

Firmamız, ithalat ve ihracat faaliyetlerinin yanı sıra kendi konularında uzmanlaşmış üreticilerin bayilik ve distribütörlüğünü yürütmekte olup, aynı zamanda bir kısım ürününde üreticisi konumundadır.

Türkiye Distribütörlüklerimiz: NTN-SNR Rulmanları, OPTIBELT Güç Aktarım Elemanları, ROLIMA Yataklı Rulmanları

İmalat: EMES Sanayi Tekerlekleri ve Gergi Bilyaları

Ege Bölge Bayiliklerimiz: ORS Rulmanları, SUPTEX Sızdırmazlık Elemanları, EMES Sanayi Tekerlekleri, CONTITECH V Kayışları, CONTITECH Zaman Kayışları, NSK Rulmanları, AMMERAAL BELTECH Konveyör Bantlar-Düz Kayışlar, NITTA Konveyör Bantlar-Düz Kayışlar, TORKPT Güç Aktarım Elemanları

RULMAN ARAMA