HAKKIMIZDA

ARİF ALAÇAM RULMAN

Doğru ürünü; doğru zamanda, doğru fiyatla, doğru yerde bulundurma felsefesi ile çıkılan yolda sürekli kendini geliştirme çabası içersindedir.

41 yılı aşkın süredir sanayi sektörünün dilinden anlamak... Alaçam Rulman "verimlilik ilkesi, rekabetçi fiyatları ve hızlı teslimatı ile en iyi toplam kaliteyi sunar."

Uzun yıllara dayanan tecrübe, yenilikçi teknik uzmanlık, en yüksek ürün kalitesi, maksimum müşteri memnuniyeti ile konusunda uzman ekibi ALAÇAM RULMAN'ı oluşturan en önemli özelliklerdir.

ALAÇAM RULMAN şu anda öncekinden çok daha fazla ürünü simgelemektedir. Bu da siz değerli müşterilerimize daha fazla ürün çeşidi ile hizmet edebileceğimiz anlamına gelmektedir.

Bu gelişimin bir parçası olarak firmamız 2015 yılı itibari ile Dünya'nın en büyük 3. Rulman üreticisi konumundaki NTN-SNR Rulmanlarının Türkiye Distribütörlüğünü üstlenmiştir. Rulmanda Japon uzmanlığı ile bütünleşmiş Avrupalı hizmet geleneği ve geniş ürün çeşitliliği sunan NTN-SNR ürünlerinin firmamız ürün yelpazesine katılımı ile siz değerli müşterilerimize ve iş ortaklarımıza sunduğumuz hizmet kalitesinin artarak devam edeceğini inanıyoruz.

Bunun yanı sıra 2015 yılında kendi markamız olan ROLIMA markalı ürünlerin ithalatını ve dağıtımını gerçekleştirmeye başladık. Dünya'nın önde gelen markalarına üretim yapan ileri teknolojiyle donatılmış bir üretim üssünde üretilen ürünlerimizin, yüksek kalitesi ve uygun fiyatıyla çok kısa sürede sektörün aranılan markası olacağına inancımız tamdır.

2018 yılı itibariyle Alman OPTIBELT firmasının Türkiye Distribütörlüğünü portföyüne ekleyen firmamız, markanın bütün güç aktarım ürünlerinin tedariğini üstlenmiştir. 

Firmamız 2018 yılında NTN-SNR Lineer Ürün grubunun Türkiye Tek Distribütörü olmuştur. Böylece firmamız "NTN-SNR Turkey Linear Center" ünvanını almıştır.

2020 yılı itibariyle yüksek kaliteli Zincir markamız ROLI portföyümüze eklenmiştir. %100 Yerli Üretim, TSE ve ISO 9001 belgeli ürünlerimiz çok hızlı bir şekilde sektörde aranan bir marka haline gelmiştir.
 
Firmamız, ithalat ve ihracat faaliyetlerinin yanı sıra kendi konularında uzmanlaşmış üreticilerin bayilik ve distribütörlüğünü yürütmekte olup, aynı zamanda bir kısım ürününde üreticisi konumundadır.

Türkiye Distribütörlüklerimiz: NTN-SNR Rulmanları, OPTIBELT Güç Aktarım Elemanları, ROLIMA Yataklı Rulmanları

İmalat: EMES Sanayi Tekerlekleri ve Makine Ekipmanları

Bölge Bayiliklerimiz: ORS Rulmanları, SUPTEX Sızdırmazlık Elemanları, EMES Sanayi Tekerlekleri, CONTITECH V Kayışları, CONTITECH Zaman Kayışları, OMEGA Elektrik Motorları

RULMAN ARAMA